اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰

سئوالات متداول اخذ نمایندگی و فعالیت در سازمان فروش بیمه های زندگی شرکت بیمه پاسارگاد:

(برای مشاهده پاسخ لطفاً روی سئوال مربوطه کلیک کنید)


 

شما برای انجام هر کسب و کاری معمولاً به سرمایه، تجربه، تخصص، مدرک تحصیلی دانشگاهی، زمان آزاد و فضای کاری احتیاج دارید، اما برای اخذ نمایندگی فروش بیمه های زندگی شرکت بیمه پاسارگاد به هیچ کدام از موارد فوق نیاز ندارید. شما بدون هیچ سرمایه ای می توانید این حرفه را آغاز کنید و حتی اگر هیچ تجربه کاری مشابهی نداشته باشید بازهم نباید نگران باشد چراکه اعضای موفق و باتجربه سازمان فروش بیمه های زندگی شرکت بیمه پاسارگاد تمام اطلاعات و مهارت های لازم برای موفقیت در این حرفه را به رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند. معمولاً تحصیلات دانشگاهی در عموم مشاغل امتیاز محسوب می شود، اما در این حرفه تنها کافیست که دیپلم داشته باشید. و حتی با زمان آزاد اندک نیز می‌توانید این کسب و کار را به صورت پاره وقت انجام دهید، فقط با هفته ای به صورت میانگین 20 ساعت فعالیت. و در انتها باید گفت برای اخذ نمایندگی حتی نیازی به راه اندازی دفتر کار نیز ندارید چراکه فضای کاری مناسب به شما اختصاص داده می شود.

 

افرادی که به داشتن کسب و کار مستقل علاقه ندارند. افرادی که فقط حقوق ثابت و کارمندی را می پسندند. افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نیستند. افرادی که درآمد خود را وابسته به غیر می دانند و نه توانمندی های فردی خود!

 

در سایر مشاغل، صاحب کسب و کار هزینه های زیادی را صرف اجاره و یا خرید محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق پرسنل، انبارداری، سرمایه خوابیده، سرمایه در گردش و… می کند و اگر بعد از مدتی به علت نداشتن تجربه و تخصص کافی درآمد قابل قبولی کسب نکند، فقط هزینه کرده و در نهایت ورشکست می شود! در صورتی که در این حرفه، شخص پس از ثبت نام و گذراندن دوره آموزشی رایگان و بدون آنکه هزینه ای پرداخت کند، کسب و کار خویش را آغاز می نماید. در این حرفه، به علت آنکه نماینده از تجارب و سوابق مفید نمایندگان موفق استفاده می کند، لازم نیست برای کسب تجربه در این صنعت هزینه کند و لذا مهمترین سرمایه که همان زمان است را از دست نمی دهد.


نظرات کاربران


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.